top of page
juanca-paulino-7jKzPcLqsRw-unsplash.jpg

Treniruoklių salė

Treniruoklių salėje rasite visą reikiamą sportui įrangą: stacionarius blokinius treniruoklius, laisvų svorių treniruoklius, kardio įrangą, lankstumo zoną, smulkujį inventorių. Treniruoklių salėje dominuoja TOP penketuko pasaulyje geriausių gamintojų įranga - Technogym, Concept, Wattbike, naujausi šių laikų kardio treniruokliai MAX trainer ir Schwinn fitness bike Airdyne. Draugiškas, į Jūsų poreikius atsižvelgiantis personalas, bei vieni iš geriausių asmeninių trenerių Lietuvoje su malonumu padės pasiekti norimą fizinę formą. Kineziterapeutų komanda pagelbės norint atsistatyti ir pagerinti fizinį pajėgumą po patirtų traumų ar laikysenos sutrikimų.

basketball court

Krepšinio salė

G7 sveikatos ir laisvalaikio centre Jūsų laukia moderni krepšinio salė su erdviais, tvarkingais persirengimo kambariais ir dušais. Aikštelės matmenys atitinka „FIBA-Europe“ reikalavimus. 

Sporto klubas
Abstract Curves_edited_edited_edited_edited_edited.jpg

20% PIRMAI NARYSTEI

SU KODU: g7sportas20

paul-green-gOHfFgwyDNM-unsplash.jpg
zumba, dancing workout

Zumba grupinės treniruotės

Zumba – tai fitneso vakarėliai, kurių metu kardio treniruotė derinama su įvairių šokių muzikos ritmais ir lengvai atkartojama choreografija. Užvedanti muzika, nereali energija, stipri pozityvumo banga ir daug juoko! Kiekviena treniruotė tarsi šventė!

Rūta Brazdžionytė

KYOKUSHIN KARATĖ treniruotės

Siekiate psichologinės ramybės, sustiprinti kūną bei atrasti naują gyvenimo aistrą? Tuomet šios treniruotės skirtos būtent Jums! Nauja pradedančiųjų kyokushin karatė grupė startuoja jau dabar. 

Grupės įkūrėja - trenerė Rūta Brazdžionytė - daugkartinė kyokushin karatė Lietuvos ir Europos čempionė, Pasaulio vicečempionė, 3 dan meistrė.

Šių treniruočių tikslas paprastas - atrasti, prisijaukinti ir pamilti kyokushin karatė.

Treniruotės vyksta kiekvieną savaitę antradienį bei ketvirtadienį 18:15

             Tel. nr. +37063563202

matthieu-petiard-Pf6e3o0GL4M-unsplash.jpg
Sauna

Pirtys

Kaitinimasis padeda atsipalaiduoti, valo organizmą bei gelbsti gydant įvairias ligas. Taigi, orams vėstant, o vakarams ilgėjant, kviečiame susišildyti ir atgauti jėgas G7 saunoje.

Salt room for therapy

Haloterapijos kambarys

Haloterapija yra alternatyvus gydymas, kurio metu kvėpuojama druskos dalelėmis prisotintu oru. Druskos įkvėpimas yra puikus būdas atsikratyti įtampos ir atsipalaiduoti. Šie mineralai turi raminamąjį poveikį, kuris gali padėti sumažinti stresą, ypač patiriamą darbo vietoje. Druskos antihistamininės ir raminančios savybės padeda kovoti su depresija, OCD, stresu, nuovargiu ir kitais nerimo sutrikimais.

agung-permana-qzmN8tlHNUo-unsplash_edited.jpg
back check training program

Kompiuterinė raumenų balanso analizė

Raumenų disbalansas, pervargimas ir silpnumas, tai dažniausios nugaros skausmų ir sportinių traumų priežastys. „Dr. Wolff” diagnostinė BACK-CHECK ir BALANCE-CHECK įranga padeda tiksliai diagnozuoti nusilpusius bei įsitempusius raumenis, o mes sužinome, kuriuos reikia stiprinti, kuriuos – atpalaiduoti bei koks jų tarpusavio ryšys. Grafiškai pateikiamos išsamios testavimo išvados: parodo maksimalią izometrinę raumens jėgą, palygina gautus rezultatus su rekomenduojamomis normomis ir tiksliai įvertina raumenų grupių disbalansą ir persitreniravimą.

body composition analysis test

Kūno sudėties analizė

10 kūno kompozicijos matavimų atliekami vos per 15 sekundžių! Unikalus ir išsamus kūno kompozicijos įvertinimas gali suteikti svarbios informacijos apie Jūsų treniruočių ar dietos efektyvumą.


Segmentiniai kūno kompozicijos rodmenys (kiekvienos rankos, kojos ir liemens raumenų masė ir riebalų kiekis %) rodomas lengvai suprantama forma. Šio analizatoriaus dėka Jūs galite sureguliuoti savo treniruočių programą, didinti raumenų ir mažinti riebalų kiekį rankų, kojų ir liemens srityse, atskirai ir stebėti šių duomenų kitimą.

bottom of page