top of page

Sveiki!

Džiaugiuosi, kad užsukote į mūsų namus!

Sveikinuosi su jumis nuo 3,715 metrų ugnikalnio, kuris dalinai atspindi tai, kuo mes esame. Nuotykiai, kelionės, pažinimas ir nepaliaujama aistra gyvenimui yra jungiančioji mūsų komandos ir viso kolektyvo grandis. Nuo pat G7 įkūrimo dienos akcentuojame individualumą - kiekvieno asmens išskirtinumą, kuris daro jį nuostabiu. G7 - tai vieta, kuri visada pasitiks jus su nuoširdžiausia šypsena. Boutique klubo koncepcija savimi transliuoja komforto ideologiją - t.y. erdvę, kur komfortiškai galėsite būti savimi ir siekti savo asmeninių tikslų.

Kas mes esame? MISIJA

 

Subūrėme įvairaus profilio sveikatinimo ekspertų komandą su tikslu teikti išskirtinės kokybės suasmenintas sporto ir sveikatinimo paslaugas, aktyviai plėtojant mokslinę veiklą ligų prevencijos bei sveiko senėjimo sferose. Mes suteikiame klientams žinias, resursus bei erdvę sąmoningam sveikatinimo/-si procesui.

 

Mūsų misiją - būti pavyzdžiu, atitinkamai keliant kokybės standartą, būti lyderiais ekspertiniame lygmenyje, formuojant sporto ir sveikatingumo tendencijas Lietuvoje ir pasaulyje.

Kaip mes veikiame? VIZIJA

Nuolatos augame. Ir padedame augti. 

 

G7 - tai nėra tik sporto klubas. G7 yra sąmoningų ir sėkmingų žmonių bendruomenė. Be jokios numerologijos, paslėptų tikslų ir suvaidintų nuotraukų. Tiesiog šie žmonės renkasi čia būti. Čia yra erdvu, patogu ir jauku, gausu asmeninio dėmesio.

Tai vieta, kur kiekvienam bendruomenės nariui, nepriklausomai nuo ambicijų, mes padėsime pasiekti savo užsibrėžtų tikslų. Čia mes padedame augti, atrasti būdus, kaip nugalėti, įveikti save ir siekti tikslo. Mūsų erdvėje visi lygus, visi gerbia vieni kitus. Kiekvieno asmeniniai iššūkiai ir motyvai yra gerbiami ir palaikomi. Mes vertiname nuoširdžią partnerystę, pagrįstą pasitikėjimu. Blogiausia, kas gali nutikti - tai nustoti tobulėti. Mes esame grupė talentingų, motyvuotų, bei nuolatos tobulėjančių asmenų, degančių aistra savo veiklai ir gyvenimui.

 

Mūsų darbuotojai ir partneriai nuolatos gerina savo žinias ir kelia kvalifikaciją. Geras darbas tūri būti įvertintas ir atlygintas. Jeigu žmogus dirba ir rodo gerus rezultatus, prisiima atsakomybę, jis visada bus pastebėtas ir jam bus atlyginta. Mes gerbiame savo klientus, tuos kurie gerbia mus ir atitinkamai mus įvertina.

bottom of page