Jau dabar gali išbandyti visai NEMOKAMAI. Spausk nuorodą ir registruokis į nemokamą apsilankymą!

Sveikatingumo ir sporto klube G7 dirba geriausiai savo darbą išmanantys profesionalai; asmeniniai treneriai, kineziterapeutai, LPG masažo specialistai, kurie turi ilgametę patirtį ir jau spėję užsitarnauti klientų simpatijas bei rekomendacijas.
Tad kviečiame susipažinti su kiekvienu iš Jų.

 

Asmeninė trenerė | Mitybos konsultantė Grupinių užsiėmimų trenerė

Sportas bei subalsuota mityba man yra gyvenimo būdas, kuriuo ne tik tobuliname kūną, puoselėjame sveikatą, tačiau ir formuojame savo asmenybę – ugdome valią, ryžtą, charakterį, tampame motyvuoti ir siekiantys tikslų. Nuolat tobulinuosi ir kaupiu žinias įvairiuose mokymuose, o gautas žinias pritaikau praktikoje.
Nuolatinis darbas su klientais yra vienas mano motyvacijos ir meilės sportui variklių – džiaugiuosi galimybe padėti kiekvienam siekti savo tikslų, o jų šypsena, kuri lydi augančius pasiekimus, yra geriausias atlygis.

Kontaktai: lina.ramanauskaite7@gmail.com; 867599856

 


Asmeninis treneris   |   Kineziterapeutas  

Sveika gyvensena yra mano gyvenimo stilius. Judėjimas – tai nepakeičiamas šios ideologijos veiksnys, kuris turi milžinišką reikšmę emociniam bei fiziniam kūno tobulėjimui.

Esu kvalifikuotas kineziterapeutas, asmeninis treneris, taip pat noriu būti klientų asmeninių pergalių bei rezultatų kalvis.

Kontaktaiimbrasas.g@gmail.com+370 607 42 169.


 

Asmeninė trenerė  |   Kineziterapeutė   |   LPG specialistė

Fizinis aktyvumas ir gera savijauta man yra svarbu nuo mažų dienų. Neatsitiktinai pasirinkau dar paauglystėje mane sužavėjusią kineziterapijos specialybę. Dabar tai man yra ne tik darbas, bet ir mano hobis.

Esu profesionali kineziterapeutė. Džiaugiuosi galėdama kartu taikyti sporto bei medicinines žinias, įgytas studijų ir seminarų metu. Mano tikslas – padėti žmonėms, kurie nori turėti ne tik gražų, bet ir sveiką kūną.

Kontaktaiviktorija.kastyte@gmail.com+370 629 77 904.

 


Asmeninė trenerė  

Fizinis aktyvumas – neatsiejama mano gyvenimo dalis. Nuolat semiuosi naujų žinių, kuriomis dalinuosi su savo klientais, taip juos motyvuodama ir įkvėpdama siekti savo asmeninių pergalių bei išmokyti mylėti savo kūną. 

Rūpinimasis savimi – būtina sąlyga, norint išlaikyti fizinį ir psichologinį balansą.

Kontaktaiglusakova_julija@mail.ru+370 609 27 318.

 


 

Asmeninis treneris 

Aš – treneris. Rūpinuosi jūsų sveikata, fizine forma ir truputį gera nuotaika. Aš – ne dizaineris ir nepasiūsiu jums kostiumo, su kuriuo atrodysite tobulai. Aš padėsiu atrasti jums mielus judesius, kurie tobulins kūną. Ir tuomet bet kuriame kostiume jausitės ir atrodysite puikiai. Ir visa tai – su šypsena! Nes aš tikiu, kad žmoguje viskas turi derėti - ir kūnas, ir mintys, ir nuotaikos, ir rūbai... Fiziniai pratimai - tai ne tik kalorijų deginimas. Tai daug daugiau: geresnis streso valdymas kasdieniniame gyvenime, ramesnis miegas, bendra sveikata ir emocinė būsena. Ir visa tai - gražesnis, pilnesnis, smagesnis gyvenimas.

Kontaktai: gaizauskasjulius@gmail.com; +37066373777

___________________________________________________________________________________

Asmeninė trenerė  |   Kineziterapeutė   |   EMS specialistė

Esu profesionali sportininkė, daugkartinė Lietuvos bei Europos kyokushin karatė čempionė, Lietuvos rinktinės narė. Sportas - neatsiejama mano gyvenimo dalis nuo 7-nerių metų. Tiek sportuodama pati, tiek treniruodama kitus, taikau asmeninę sportininkės patritį bei kineziterapijos studijose įgytas žinias. Profesionalus darbas - tiesiausias kelias į sėkmę. 

Kontaktai: rutabra@gmail.com; +37063563202

 

 

_________________________________________________________________________________

KONSULTUOJA

Biomedicinos mokslų daktarė   |   Sveikos gyvensenos ir mitybos specialistė   

Mokslinių tyrimų sritiys:

1. Vaikų, paauglių bei jaunuolių funkcinių bei morfologinių sveikatos rodiklių tyrimas;

2. Sergančiųjų cukriniu diabetu, antsvorį bei nutukimą turinčių vaikų, paauglių ir jaunų žmonių kūno kompozicija, mitybos ypatumai, aerobinis pajėgumas.

Pedagoginė veikla  – pedagoginio darbo stažas 11 metų, dėstomi dalykai – biochemija ir mityba, sporto ir pratimų fiziologija, sportininkų mityba ir metabolizmas.

Patirtis – daugelio mokslinių publikacijų bendraautorė, tarptautinių konferencijų dalyvė, lektorė užsienio universitetuose, seminarų pranešėja mitybos ir fiziologiniais klausimais Lietuvoje.

Papildoma veikla – sveikos ir optimalios mitybos konsultacijos, asmeninio maitinimosi ir fizinio aktyvumo plano sudarymas, optimalaus fizinio aktyvumo rekomendacijos, kūno kompozicijos nustatymas bei įvertinimas.

 

  • 2005 m. apginta biomedicinos mokslų srities, biologijos mokslų krypties daktaro disertacija ,,Sveikų ir sergančių 1 tipo cukriniu diabetu merginų fizinis išsivystymas, pajėgumas ir fizinio krūvio poveikis kraujo gliukozės bei lipidų koncentracijai“.
  • 1998 m. baigtos bakalauro studijos Lietuvos kūno kultūros institute (dabar – Lietuvos sporto universitetas, LSU).
  • 2000 m. įgytas biologijos magistro laipsnis Lietuvos kūno kultūros akademijoje (dabar – Lietuvos sporto universitetas, LSU).

Treneris   |   Tarptautinės kategorijos teisėjas   |    Technikos mokslų daktaras

Daugiau nei du dešimtmečius dirba akademinį darbą Lietuvos sporto universitete. Dėsto būsimiems kultūrizmo ir sveikatingumo specialistams, yra modulio „Maisto papildai sportuojantiems“ koordinatorius, tyrimų „Maisto papildai sportuojantiems“ grupės vadovas.

 

  • Lietuvos kultūrizmo ir kūno rengybos federacijos prezidentas nuo 1991 metų.

  • Apdovanotas Tarptautinės kultūrizmo federacijos (IFBB) aukso medaliu už indėlį vystant kultūrizmo  sportą pasaulyje.

  • Pirmasis sportininkas buvusioje Sovietų sąjungoje įveikęs „magišką“ 200 kg ribą štangos spaudime gulint.

  • Daug eksperimentavęs raumenų auginimo ir ryškinimo srityse. Šias metodikas išbandęs su savimi ir kitais.

  • Dalyvavo veikloje atkuriant Lietuvos nepriklausomybę, apdovanotas sausio 13-tosios atminimo medaliu.