Jau dabar gali išbandyti visai NEMOKAMAI. Spausk nuorodą ir registruokis į nemokamą apsilankymą!

BACK CHECK TYRIMAS

Raumenų disbalansas, pervargimas ir silpnumas, tai dažiausios nugaros skausmų ir sportinių traumų priežastys. Laiku diagnozavus sutrikimus ir fizinių pratimų pagalba juos pašalinus, būtų išvengta daugelio sveikatos sutrikimų - pagerėtų sporto rezultatai ir fizinė būklė. 

Mūsų kineziterapeutė Rūta specialiu aparatu atlieka du tyrimus:

Back-check tyrimas skirtas  įvairių raumenų grupių, ypač nugaros raumenų, maksimalios izometrinės raumenų jėgos testavimui ir tarpraumeninės pusiausvyros įvertinimui. Grafiškai pateikiamos išsamios testavimo išvados - parodo maksimalią izometrinę raumens jėgą, palygina gautus rezultatus su rekomenduojamomis normomis ir tiksliai įvertina raumenų grupių dibalansą ir persitreniravimą, dėl ko gali būti atsiradę nugaros ir kiti skausmai. Pateikiamos kineziterapeuto rekomendacijos tolimesniam sportui, reabilitacijai ar gydymui. 

Balance-check tyrimas padeda įvertinti ir lavinti žmogaus kūno pusiausvyrą. Vertinama naudojant programinėje įrangoje esančias užduotis ir žaidimus. Įvertinimas patekiamas balais, pagalvertinimo kriterijus: laiką, nuokrypį, pakartojimų skaičių, kampinį greitį, užlaikymą. 

Kainos:

Back-check tyrimas - 50 eur.

Balance-check tyrimas - 30 eur. 

Abu tyrimai - 70 eur.

Kreiptis: rutabra@gmail.com / +37063563202