Jau dabar gali išbandyti visai NEMOKAMAI. Spausk nuorodą ir registruokis į nemokamą apsilankymą!

ATSIDAROME NUO GEGUŽĖS 20 DIENOS!

Žinome kaip Jūs visi pasiilgote sporto, o mes pasiilgome Jūsų! Todėl su dideliu džiaugsmu pranešame, kad nuo gegužės 20 d. pagaliau plačiai atidarome duris ir laukiame visų norinčių sportuoti su dar didesne motyvacija ir meile sportui! Tikriausiai Jums iškils klausimai: ar bus ribojamas lankytojų skaičius vienu metu? Ar reikės sportuojant dėvėti kaukę? Ar bus pratęsti iki karantino galioję abonementai? Atsakome: erdvės laikantis saugaus atstumo užteks visiems! Mūsų sporto klubo patalpos siekia 1600 m², o tai reiškia, kad vienu metu gali sportuoti 300 sporto ištroškusių narių! Kaukes dėvėti rekomenduojama, bet neprivaloma. Visų mūsų mylimų narių abonementai kurie nuo kovo 13 d. buvo „užšaldyti“ bus pratęsti! :)

Keletas svarbių/žinotinų dalykų:
1. Darbo laiko pasikeitimai
Darbo dienomis: 08:00-20:00 val.
Savaitgaliais: 09:00-14:00 val.
2. Mes galime Jūsų paprašyti atėjus į klubą pasimatuoti temperatūrą ir jeigu ji bus aukštesnė nei 37 laipsniai - paprašyti vykti namo. Saugome ne tik Jūsų, bet visų mūsų sportininkų bei personalo sveikatą!
3. Taip pat, prašysime laikytis 1 metro atstumo tarp suaugusiųjų.
4. Kol kas grupinių treniruočių registracijos neatidarome, tačiau prižadame, kad jau visai netrukus galėsite džiaugtis Julijos, Linos bei Abdel treniruotėmis!

Pasimatome gegužės 20 dieną brangieji!!!