Jau dabar gali išbandyti visai NEMOKAMAI. Spausk nuorodą ir registruokis į nemokamą apsilankymą!

ASMENS DUOMENŲ APSAUGA. PRIVATUMO POLITIKA

BDAR – kas tai?

Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas (BDAR) – naujas reglamentas, siekiantis suvienodinti asmens duomenų apsaugos teisinį reguliavimą visoje Europos Sąjungoje. Tuo pačiu užtikrinti, kiek tai yra įmanoma, geresnį asmens duomenų saugumą. Paprasčiau kalbant, bendrasis duomenų apsaugos reglamentas, arba sutrumpintai BDAR, tiksliai nurodo, kaip įmonės (t.y. UAB Sveikos gyvensenos institutas) informuoja savo bendruomenės narius (šiuo atveju – jus, bendruomenės narius, klientus) apie reikiamų asmens duomenų rinkimą ir tvarkymą. O taip pat, šis reglamentas suteiks jums, mūsų bendruomenės nariams, daugiau teisių ir galimybių kontroliuoti savo asmens duomenų tvarkymą: prieigą prie jų, galimybę visiškai išsitrinti (būti pamirštam) ir persikelti.

 

Ką reikia žinoti ar daryti jums?

Atnaujinta duomenų apsaugos politika taikoma UAB Sveikos gyvensenos institutas bei susijusiems prekės ženklams. Siekiame pateikti aiškią informaciją apie pokyčius, susijusius su Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu:

 

  • kokius duomenis renkame ir tvarkome, jums naudojantis mūsų paslaugomis, perkant mūsų prekes bei paslaugas susijusiose platformose (e-parduotuvėje, tinklalapyje it t.t.);
  • kokiem tikslam juos naudojame;
  • kokias teises ir galimybes kontroliuoti savo asmens duomenų tvarkymą turite jūs;

 

Norime atkreipti jūsų dėmesį į tai, kad, atnaujindami duomenų apsaugos politiką, nekeičiame jūsų abonementų, galiojančių narysčių paskyrų nustatymų ir duomenų tvarkymo būdo. Jei nutiktų taip, kad ateityje sieksime naudoti jūsų duomenis kitokiais tikslais (apie kuriuos nėra nurodyta duomenų apsaugos politikoje), būtinai susisieksime su jumis iš anksto ir, jei to reikalaus teisės aktai, paprašysime jūsų sutikimo.

 

  Nuo kada įsigalioja BDAR?

Atnaujinta asmens duomenų apsaugos politika pradeda galioti nuo šiandien, su ja galite susipažinti čia. Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas įsigalios 2018 m. gegužės 25 d. visose Europos Sąjungos šalyse.