Jau dabar gali išbandyti visai NEMOKAMAI. Spausk nuorodą ir registruokis į nemokamą apsilankymą!

CARDIO BOXING*** (aukšto intensyvumo)
Tai kardio treniruotė, skirta sustiprinti visus kūno raumenis ir atsikratyti neigiamomis emocijomis. Tai viso kūno treniruotė su bokso elementais. Treniruotės metu gerinamas bendras fizinis pasirengimas, ugdoma ištvermė, lavinama koordinacija bei mokomasi bokso technikos. Pratimai atliekami pasitelkiant įvairių svorių kamuolius, svarelius, šokinėjimo virvutes, bokso pirštines ir kitą sporto inventorių, kurį naudoja profesionalūs boksininkai. Dėl didelio atliekamų smūgių skaičiaus, intensyviai deginamos kalorijos ir poodinis riebalų sluoksnis. Šios treniruotės puikus pasirinkimas tiems, kurie nori sutvirtinti viso kūno raumenis, atsikratyti papildomų kilogramų, susipažinti su bokso paslaptimis, įgyti daugiau pasitikėjimo savo jėgomis.


CIRCLE TRAINING** (vidutinio intensyvumo)

Tai efektyvi treniruotė, skirta kūno svorio mažinimui, naudojant naujausias funkcinio treniravimo metodikas, kurios metu atliekami pratimai visam kūnui, įvairioms raumenų  grupėms. Treniruotė vyksta ratu, specialiose “stotelėse”. Kiekvienas "stotelėje" daromas pratimas skirtingas, atliekamas po 1-2 minutes, tarp pratimų daroma keliasdešimties sekundžių pertrauka. Dažniausiai atliekami trys pratimų "Ratai".


COMBAT** (vidutinio intensyvumo)

Treniruotė, kurios metu dirba visi kūno raumenys, atliekami įvairių kovos menų judesiai ir efektyviai deginamos kalorijos. Combat gerina judesių koordinaciją, stiprina širdies ir kraujagyslių sistemą, didina ištvermę ir lankstumą bei efektyviai degina kalorijas. Vienos treniruotės metu galima sudeginti net iki 800 kalorijų! Be to, treniruotės stiprina visas raumenų grupes ir giliuosius raumenis, atsakingus už taisyklingą laikyseną. Combat suteikia daug jėgų ir energijos, o svarbiausia, kad šiai treniruotei nereikia jokios patirties.