Jau dabar gali išbandyti visai NEMOKAMAI. Spausk nuorodą ir registruokis į nemokamą apsilankymą!

Treniruotės mažose grupėse (Small group training) 

Tai asmeninių treniruočių patirtis draugų būryje! Sertifikuotas asmeninis treneris veda kiekvieną užsiėmimą mažose žmonių grupėse, todėl kiekvienas narys gali gauti daugiau asmeninio dėmesio nei daugumos grupinių užsiėmimų metu. Asmeninės mažų grupių treniruotės padeda greičiau pasiekti norimų tikslų, nei treniruojantis savarankiškai. Mažų grupių treniruotės suteikia žmonėms galimybę patirti trenerio kūrybiškumo ir motyvacijos naudą, tuo pačiu sumažinant tam reikiamus kaštus ir (arba) praleidžiant daugiau laiko su treneriu už turimas lėšas. Lankant asmenines mažų grupių treniruotes sporto klubo abonementui bus taikoma 20% "trenerio" nuolaida.

Trenerių kontaktai, pas kuriuos galite užsiregistruoti į mažų grupių treniruotes:

  • Julija t. +370 609 27318

  • Aleksandr t. +37068708833 e. p. sashamarjenkovpt@gmail.com

   

Zumba treniruotės G7 sporto ir sveikatingumo centre

Trūksta motyvacijos sportuoti vienam? Ne bėda! G7 startuoja grupinės Zumba treniruotės su Loud and Fit komanda ir jų nepakartojama trenere Neda.

Zumba – tai fitneso vakarėliai, kurių metu kardio treniruotė derinama su įvairių šokių muzikos ritmais ir lengvai atkartojama choreografija. Zumba treniruotėse šokami ir Lotynų Amerikos šokiai (Merengue, Salsa, Reggaeton, Cumbia, Samba) ir daugybę kitų šokių stilių, tokių kaip Hip hop, Afro, Dancehall, Flamenco, Dembow. Išeini suprakaitavęs, bet pasikrovęs energijos ir su plačia šypsena.

Treniruotės metu naudojamos gana paprastos choreografijos, kurias lengva sekti, todėl šokti gali visi! Užvendati muzika, nereali energija, stipri pozityvumo banga ir daug juoko! Kiekviena treniruotė tarsi šventė!

G7 sporto klubo klientai ne tik gauna 20% nuolaida visiems mėnesiniams klubo abonementams, tačiau ir 30% nuolaida Zumbos užsiėmimams!

Skamba nepakartojamai? Tuomet nedvėjok ir savo sveikatinimosi keliu ženk šokio žingsneliu!

Registracija: https://www.sokiaivilniuje.lt/registracija/