Jau dabar gali išbandyti visai NEMOKAMAI. Spausk nuorodą ir registruokis į nemokamą apsilankymą!

VASARIS - SVEIKATINGUMO MĖNUO

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras organizuoja akciją "Vasaris - sveikatingumo mėnuo". Šiais metais akcijos šūkis - "Sveikata yra dovana, kurią reikia pasidovanoti sau pačiam" (Bodo Werner). Sporto ir sveikatingumo klubas "Grybo 7" taip pat prisideda prie šios akcijos ir skatina rūpintis savo brangiausiu turtu - sveikata.

Vasario 12 d. 12 val. sporto ir sveikatingumo klube "Grybo 7" vyks draugiškos tinklinio varžybos, kuriose laukiame tiek norinčių žaisti, tiek palaikančių komandas.  Mažieji sirgaliai varžybų metu galės piešti palaikymo plakatus ir išreikšti savo simpatijas tinklinį žaidžiantiems tėveliams ar draugams. Nesvarbu nei koks Jūsų amžius, ar kada nors prieš tai žaidėte tinklinį - pradėti niekada nevėlu, o profesionalus tinklinio treneris paaiškins taisykles, todėl galėsite mėgautis tiesiog šauniai ir aktyviai praleistu laiku, pajausti komandinę dvasią ir išjudinti žiemos šalčių sustingdytą kūną.

Norinčius smagiai praleisti sekmadienio popietę prašome registruotis el. paštu agne@grybo7.lt. Parašykite savo vardą, pavardę, ar žaisite tinklinį, ar atvyksite pažiūrėti varžybų ir palaikyti draugų, šeimos narių. Jei turite klausimų - klauskite.

Daugiau informacijos internete www.vvsb.lt